Zadzwoń

Zapraszam

pon. i wt. godz: 15:30 – 20:30

ENG

PSYCHOLOGIA W SPORCIE

Psychologia w sporcie jest niczym innym jak treningiem dla naszego umysłu. Niesamowicie skuteczne narzędzia zaczerpnięte ze świata psychologii pokazują uczestnikowi sesji, że ma w sobie wszystkie niezbędne zasoby, by osiągać jeszcze większe rezultaty. 

Przez innowacyjne, rozwojowe ćwiczenia wpływamy na przekonania, emocje i myśli, a co za tym idzie na wewnętrzną motywację. Robimy to po to, aby odpowiednie, użyteczne dla nas przekonania wspierały nas w dążeniach do celu i uświadamiały nam, że możemy zdobywać więcej i dobrze się przy tym bawić. 

Podczas sesji wsparcia mentalnego wykorzystujemy techniki i narzędzia z zakresu: praktycznej psychologii, psychoterapii pozytywnej, coachingu, kinezjologii i psychologii sportu oraz neuronauk. Trening mentalny pozwala odkrywać to, co jest dla nas najważniejsze, jeśli chodzi o efektywność sportową oraz zobaczyć jaką mamy w sobie motywację do systematycznego działania oraz do treningu. 

W sferze psychicznej sportowiec musi znaleźć ducha walki i przekonać samego siebie, że jest w stanie pokonać swoje bariery, które stanowią najczęściej przeszkodę do jego efektywności. Oferujemy efektywne wsparcie dla sportowców oraz osób rekreacyjne uprawiających sport w postaci cyklicznych spotkań indywidualnych lub sesji coachingu grupowego we współpracy z kadrą trenerską. 

Proces konsultacji dla młodzieży to cykl 1-10 spotkań. Koszt jednego spotkania wynosi 250PLN. Zapraszam do kontaktu.

Scroll to Top