Zadzwoń

Zapraszam

pon. i wt. godz: 15:30 – 20:30

ENG

WYPALENIE ZAWODOWE

Pracujesz od dłuższego czasu i wcześniej miałeś/aś świetne wyniki oraz wysoki poziom motywacji? Jednak przez ostatnie kilka lat coś się zmieniło… Praca, która wcześniej dawała radość i spełnienie nagle, jakby straciła sens.

Kiedyś oddawałeś/aś jej całe serce, a wyniki poprawiały się z miesiąca na miesiąc. Dzisiaj czujesz, że ciągle rosnące oczekiwania rynku oraz przełożonych coraz bardziej Cię przygniatają… Wcześniej mogłeś/aś pozwolić sobie na “zarwanie nocki” czy dwóch, ale zawsze “dowoziłeś/aś”, a żadne dodatkowe obowiązki czy wyzwania nie były Ci straszne, nawet, gdy kolidowały z Twoimi planami osobistymi? 

Jeżeli powyższy opis pasuje do Twojej sytuacji możesz właśnie doświadczać objawów wypalenia zawodowego lub co najmniej czasowego załamania w obszarze funkcjonowania w sferze pracy. Jeżeli dodatkowo coraz częściej zauważasz u siebie rozdrażnienie, potrzebę odizolowania od innych, utrzymujące się długi czas przemęczenie, a także uczucie pustki oraz bezsensu… to warto zająć się przyczynami tego stanu. Najczęstsze z nich to:

…i przede wszystkim cała masa czynników zewnętrznych, które wzmacniają powyższe przekonania i postawy. Należą do nich, m.in. nadmierny zakres obowiązków, potrzeba podejmowania trudnych decyzji w krótkim czasie, naciski przełożonych i kontrahentów, sprzeczne wymagania współpracowników i przełożonych, zmieniająca się sytuacja geopolityczna kształtująca biznes… oraz wiele innych! 

Aby zapewnić sobie wsparcie i jednoznacznie potwierdzić czy sytuacja, w której jesteś to na pewno wypalenie zawodowe – umów się na konsultację! Proces konsultacji trwa od 1 do 3 spotkań! 

Istnieje również możliwość spotkań zdalnych poprzez Zoom/Teams/Skype. 

Scroll to Top