Zadzwoń

Zapraszam

pon. i wt. godz: 15:30 – 20:30

ENG

KONSULTACJE HOLISTYCZNE
(PSYCHOFIZYCZNE)

Zależy Ci na kompleksowym podejściu do swojego zdrowia? Czujesz, że do tej pory dotykałeś tylko pojedynczych jego aspektów, np. chodziłeś na psychoterapię, ale nie przyniosła ona wystarczających rezultatów albo mimo poprawnych wyników badań nadal odczuwasz w swoim ciele ból, co do którego podejrzewasz, że może mieć źródło w Twojej psychice?

A może po pracy intensywnie ćwiczysz lub biegasz, ale Twoje ciało zamiast się relaksować jest w ciągłym napięciu? Być może czujesz intuicyjnie, że ludzki organizm to system tzw. naczyń połączonych i chcąc być zdrowym i efektywnym, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, powinieneś zająć się sobą kompleksowo…

W naszym Centrum Terapii Holistycznej mamy głęboką świadomość, że bez całościowego podejścia do ludzkiego zdrowia, najlepsze metody wsparcia mogą zawodzić… Zapraszamy na konsultacje holistyczne, które łączą w sobie klasyczne wsparcie psychologiczne i konceptualizację terapeutyczną wraz z analizą zdrowia na poziomie fizjoterapeutycznym oraz osteopatycznym. Wybierając ten pakiet masz pewność, że zadbamy o kondycję całego Twojego organizmu, włączając w to układ nerwowy i analizę wszystkich objawów psychofizycznych. Tylko wówczas możemy mówić o doprowadzeniu do stanu samoregulacji i samoleczenia, niezbędnych dla optymalnego stanu Twojego funkcjonowania. 

Konsultacje holistyczne to cykl 3-4 spotkań.

Scroll to Top