Zadzwoń

Zapraszam

pon. i wt. godz: 15:30 – 20:30

ENG

TERAPIA ROZWOJOWA W BIZNESIE

Statystyki dotyczące problemów mentalnych, wypalenia zawodowego i odporności na stres w obszarze biznesu nie napawają optymizmem. Obserwujemy to w firmach od wielu lat i… z roku na rok śmiało można powiedzieć, że jest niestety coraz gorzej.

Dostrzega się coraz większe problemy w radzeniu sobie przez pracowników firm i korporacji z presją zawodową, lękiem i niepewnością obecnych czasów. W związku z tym coraz więcej ludzi ze świata biznesu szuka wsparcia w obszarze mentalnym, szczególnie w zakresie zdrowia psychicznego. 

To, co kiedyś było nie do pomyślenia i mogło wywołać jedynie uśmiech – dzisiaj stało się standardem. Terapia dla Biznesu? TAK!  

Coraz więcej osób dostrzega potrzebę holistycznego wsparcia firm i organizacji w obszarze zdrowia psychicznego. Coraz częściej również dostarcza się narzędzi psychologii i terapii pozytywnej liderom i managerom. Powstają pakiety wsparcia, które dalece wykraczają poza standardowy zakres wellbeing, np. w postaci relaksującego masażu dla pracowników. Dla firm, które chcą nie tylko zwiększać efektywność, ale również zależy im na ograniczeniu różnego rodzaju chorób, których przyczyną są najczęściej długo utrzymujące się trudne emocje i stres, powstały dedykowane narzędzia Pozytywnej Terapii Rozwojowej w Biznesie. 

Istnieje również możliwość spotkań zdalnych poprzez Zoom/Teams/Skype. 

Scroll to Top